Gelen Yorumlar

Abdullah Bozkaya 13/Ocak/2014

Böyle bir cemaate mensub olduğum için binlerce Elhamdulillah.Her zaman Müsbet hareket ve kainatın yaratıcısını ve rasulü ekremini ve içtimai hadiseleri anlatan üstadımızdan ve üstadımızı bize anlatan Kırkıncı Hocamdan Allah razı olsun.Uzun ömürler nasip etsin.

mustafa altinbasak 20/Şubat/2014


peki Kırkıncı Hoca kimin tarafında nur cemaati içine soktuğu Hocaefendi'nin mi? Hükümetin mi? yoksa tarafsız mı? Zira şu an Hocaefendi cemaati dışında memlekette tüm müslümanlar Hükümetin yanında.Değerli Kardeşimiz; hocamız herhangi bir tarafta değil. Herkesin hak ettiği değeri takdir ediyor sadece. Selam ve dua ile...

Kemal Ak 06/Mart/2014

Rabbim sizin gibi Büyüklerden razı olsun. Ömrünüzü bereketlendirsin bizleri de sizlerle birlikte Efendimiz A.S.V komsu etsin. Kıymetli hocam Nurlarla tanışmasına vesile olduğunuz Hoca Efendiye ve fedakar talebelerine çok büyük haksızlık edilmesinin bitmesi için gösterdiğiniz gayret diğer ehli imana örnek olur İNŞAALLAH.

Fazli 09/Mart/2014

HOCAM ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN
ACEBA CEMMAT ILE HUKUMET ARASINDA ARABULUCU OLAMAZMISINIZ
BELKI ALLAHIN IZNI, RESULLULAHIN SEFKATI VE USTATIN HIMMETI ILE SIZIN SÖZLERINILE MÜSLÜMANLAR DAHA BÜKÜK ISYAN VE ZARARDAN KURTULMUS OLUR.
HURMET ILE ELLERINIZDEN OPERIM

Abdullah Oltulu 16/Mart/2014

Maşallah. Rabbim razı olsun.